skip to Main Content
Kariyer Hayatımız İş Tabanlı Sosyal Medya Platformunda Şekilleniyor

Kariyer Hayatımız İş Tabanlı Sosyal Medya Platformunda Şekilleniyor

Hayatımızın bir parçası haline gelen sosyal medya platformları artık iş yaşamımızın da olmazsa olmazı halini aldı. Facebook ve Instagram sayesinde kişiler sosyal hayatları ve kişisel potansiyelleriyle ön plana çıkarken LinkedIn platformu profesyonel hayatın uzmanlarını buluşturmakta; şirketler, işe alım uzmanları ve iş arayan adaylar aradıkları profillere buradan ulaşabilmektedirler.

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz firmalara aday seçme ve yerleştirme hizmetimizi kendi teknik havuzumuzdan değerlendirme yaparak vermekteyiz. Bunun yanında LinkedIn platformunu  etkin şekilde kullanabilen IT uzmanları Recruit IT uzmanlığına bu kanal üzerinden kolay bir şekilde ulaşmakta ve iş başvurusu yapabilmektedirler.

Peki LinkedIn platformu en etkin nasıl kullanılır?

RC Group bünyesinde RecoverCV uzmanlığı ile verdiğimiz LinkedIn Profil Optimizasyonu hizmetimiz kullanıcı profilin görünürlüğünü 30 kat artırırken hedeflediği sektöre ait iş ilanlarının tamamını mesaj olarak almasını sağlar. Yeni iş fırsatlarına açık hale gelen aday profilleri en etkin şekilde kullanılarak LinkedIn platformunun tüm faydalarını görmesi sağlanmaktadır.

Dijital yaşamın gerekliliklerinden biri olan sosyal medyanın  doğru ve amaca yönelik kullanımı kişilere zaman ve bütçe yönetiminde de maksimum fayda sağlamaktadır.

Bir cevap yazın

Back To Top
Close search
Ara