Seçme ve Yerleştirme Danışmanlığı

Recruit IT olarak, bilişim sektöründeki uzmanlığımız sayesinde en doğru adaylarla sizleri en kısa sürede buluşturmayı hedefliyoruz. Her şirketin kurum kültürünün ve iş yapış şeklinin farklı olduğu bilinciyle hareket ediyor, bunun sonucu olarak da her müşterimiz için özel hazırlanmış bir yol haritasıyla işe alım süreçlerini yürütüyoruz.

Teknik işe alımda uzman kadromuzla birlikte teknoloji alanındaki gelişmeleri yakından takip ediyor, müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlama ve adaylarımızla teknik dili konuşma noktasında her zaman bir adım önde yer alıyoruz.

Günümüzün, özellikle IT sektöründe, en büyük aday veri tabanına sahip profesyonel ağı olan LinkedIn konusunda uzman olan teknik işe alım danışmanlarımızla firmanızın ihtiyaç duyduğu yeteneği profesyonel bakış açısı ile doğru şekilde analiz ederek geniş aday havuzumuz üzerinden titizlikle seçiyor ve sizlere sunuyoruz.

İşe Alım Hizmet Sürecimiz

  • Firmanızın İnsan Kaynakları ve ilgili Teknik İşe Alım Yöneticileri ile bir tanışma toplantısı düzenliyor, firmanızın ve pozisyonun tüm detaylarını sizden dinliyoruz.
  • Sizden aldığımız detaylar ışığında hemen kaynak yaratma sürecine başlıyor hem kendi veri tabanımızdan hem de başta LinkedIn olmak üzere diğer kaynaklardan aday taraması yapıyoruz.
  • Uzun liste adaylar ile görüşmelerimizi online olarak gerçekleştiriyor, uygun bulduğumuz adayları kısa liste olarak görüşme raporlarıyla birlikte firma yetkililerinizle paylaşıyoruz.
  • Talep ettiğiniz takdirde adaylarla görüşme organizasyonlarını yapıyoruz ve mutlaka adayları olumlu veya olumsuz geri bildirimlerle süreçten haberdar ediyoruz.
  • Haftalık düzenlediğimiz toplantılar ve hazırladığımız işe alım performans raporlarıyla süreci yakından takip ediyoruz.

Kurulduğumuz günden bu yana IT sektörünün kalbinin attığı İstanbul, Ankara ve İzmir başta olmak üzere birçok IT firmasının farklı pozisyonları için işe alım desteği verdik ve birlikte başarılı projelere imza attık. Teknik işe alım ve LinkedIn konusunda uzman kadromuzla müşterilerimize ve adaylarımıza sorunsuz işe alım süreçleri sunmaya devam ediyoruz.