İş Bulma ve Kariyer Danışmanlığı

Çalıştığınız alan, deneyim ve yetkinliklerinizi göz önünde bulundurarak iş hayatınızda yol haritanızı ve size özel iş arama tekniklerinin belirlendiği bir çalışma sunuyoruz. Size özel hazırlanan bu yol haritası sayesinde kariyer hedefiniz doğrultusunda doğru platformlarda ve doğru şekilde yer almanızı sağlıyor ve iş arama sürecinizi belirlenen hedef doğrultusunda bilinçli bir şekilde yönetme imkânı sunuyoruz.

İş bulma danışmanlığı kapsamında;

  • Kişilere profesyonel teknik CV yazımı ve LinkedIn profil optimizasyonu konularında destek veriyoruz.
  • Deneyim ve ilgi duyulan sektörlere yönelik iş arama teknikleri ve portalleri kullanma konusunda danışmanlık veriyoruz.
  • Kişiye özel bir sektör analizi yapıyor, hedef firma ve karar vericilerin sunulduğu kapsamlı bir çalışma hazırlıyoruz.
  • Kişilerin mülakat performansını arttırmayı ve iş görüşmelerini daha doğru bir şekilde yürütmelerini amaçlayan mülakat simülasyonu çalışması yapıyor, mülakatlarına en iyi şekilde hazırlıyoruz.

Bu çalışma sayesinde doğru iş arama portallerinde yer almanız ve uygun kişilerle iletişim kurmanız sağlanır ve başvuru süreçlerinizi nasıl yöneteceğiniz konusunda size kapsamlı bir danışmanlık hizmeti sunulur. Özellikle yurtdışında iş başvurusu yapmak isteyen ama nereden başlayacağını bilemeyen adaylar için oldukça uygun bir danışmanlık hizmetidir. Daha önce birçok adayımızı Avrupa’da hayallerini kurdukları IT firmalarıyla bir araya getirdik ve hayalleri gerçekleştirmeye devam ediyoruz.

İş Bulma & Kariyer Danışmanlığı hizmetimiz kariyer danışmanlarımız ile birebir görüşebildiğiniz online seanslar şeklinde yapılmaktadır.

Uzman danışmanlarımız desteğiyle iş bulma sürecinizi yürütmek ve kariyer hedefinize daha hızlı ulaşmak için daha kapsamlı profesyonel hizmetler sunduğumuz markamız Recover CV’ye bir göz atabilirsiniz