skip to Main Content

Bilişim sektöründeki insan kaynakları ve işe yerleştirme tecrübemizle birlikte; firmanızın çalışma alanını, kullandığınız teknolojileri ve işe alım ya da büyüme hedeflerinizi ayrıntılarıyla analiz ederek katkı sağlayacağımız konularda fikir birliği sağlarız. Yetenek arayışınızdaki önceliklerinizi beraber analiz eder, gerçek bir iş ortağı gibi çalışırız.

Zengin aday havuzumuz ve teknoloji adaylarının en etkin kullandığı platform olan LinkedIN ile kurumsal iş birliğimiz sayesinde tüm kaynakları etkin kullanarak iş gücü potansiyelimizi aktive eder; ihtiyaçlarınıza hızlıca cevap veririz.

Firmanızı, işe alım sürecinde yer alan yöneticileri ve teknik pozisyonları derinlemesine analiz ederiz; ihtiyacınıza yönelik nitelikli adaylara sizin için ulaşır işe alım görüşmelerini gerçekleştiririz.

Bilgisayar Mühendisi, Bilişim Sektörü İşe Alım Deneyimli ve Linkedin Recruiter Sertifikalı uzmanlardan oluşan kadromuzla hizmet veririz. Böylece sizi gerçekten anlayan teknik danışmanlarla çalışma ve aynı dili konuşma fırsatı yakalarsınız.

Uzman danışmanlarımızla sizin için tüm adayların kişisel, teknik ve potansiyel yeterliliklerini inceleriz, firmanıza uygun olan adayları detaylı değerlendirme raporlarımızla beraber sunarız.

İşe seçme ve yerleştirme aşamasında değerlendirme yaparken açık ve yeterli bilgi akışını sağlama vizyonumuz gereği tüm adayları hizmet takibimiz kapsamında gelişmelerden haberdar ederiz.

İsteğinize bağlı olarak olumlu bulunan tüm adayların tekliflendirme süreçlerinde danışmanlık ve kapsamlı referans kontrolü hizmetlerimizden de faydalanabilirsiniz.

Firmanız bünyesinde çalışmaya başlayan adaylarımızla ve sizlerle 60 günlük işe yerleştirme süreç takibi yaparız.

Bilişim Sektörünün Dinamiklerine Hakimiz

RecruitIT İşe Alım Uzmanlarımız sürekli gelişim vizyonumuz ışığında, global ve dijital gelişmeleri ve teknoloji trendlerini takip ederek; adaylarla gerçekleştirecekleri mülakatlarda en üst seviyede yeterlilik değerlendirmesi yapabilecek derecede bilgi ve tecrübe sahibidir. Mevcut kadromuz, teknik işe alım tecrübeli ya da bilgisayar mühendislerinden oluşmaktadır; potansiyel işbirliğimizde sizinle aynı dili konuşabiliriz.

LinkedIN Recruiter Sertifikalı Uzmanlarımızla Hizmet Veririz

Firmanız için sağladığımız iş gücü kaynağını aktive ederek seçme ve yerleştirme danışmanlığı yapan tüm uzmanlarımız Profesyonel LinkedIn İşe Alım Uzmanlığı sertifikasına sahiptir. Bu sertifika hem iş dünyasının en etkin platformu LinkedIn üzerinden yapılan işe alımlarda hem de aday değerlendirme sürecinde uzmanlarımızın yetkinliğini sağlamakta ve güçlendirmektedir. Böylece yetenek ihtiyacınızı sizin daha az zamanınızı alarak hızlı ve etkin şekilde çözebiliriz.

İşe Yerleştirme Hizmet Garantisi Sunarız

Recruit IT uzman danışmanlığımız kısa sürede büyük başarılara imza atmıştır. Hizmetimiz kapsamında proje süresince gerçek bir iş ortağı olarak yanınızda yer alırız. Uzman danışmanlarımız işe yerleştirme hizmetimizin de ötesinde teknoloji sektörü dinamikleri, ücretlendirme aralıkları ve gelen aday yaklaşımlarını içeren detaylı bir insan kaynakları danışmanlığı da sağlamaktadır.

Back To Top
Close search
Ara