skip to Main Content
İnsan Kaynakları Danışmanlığı
İnsan Kaynakları Danışmanlığı

Bilişim sektöründe faaliyet gösteren firmalardaki mevcut İnsan Kaynakları uygulamalarını kapsamlı bir şekilde gözden geçiriyor ve ihtiyaçlar belirlendikten sonra kuruma özel oluşturduğumuz stratejik plan dahilinde birçok konuda profesyonel danışmanlık hizmeti sunuyoruz.

Seçme Ve Yerleştirme Danışmanlığı
Seçme ve Yerleştirme Danışmanlığı

Recruit IT olarak, bilişim sektöründeki uzmanlığımız sayesinde en doğru adaylarla sizleri en kısa sürede buluşturmayı hedefliyoruz. Her şirketin kurum kültürünün ve iş yapış şeklinin farklı olduğu bilinciyle hareket ediyor, bunun sonucu olarak da her müşterimiz için özel hazırlanmış bir yol haritasıyla işe alım süreçlerini yürütüyoruz.

İş Bulma & Kariyer Danışmanlığı
İş Bulma & Kariyer Danışmanlığı

Çalıştığınız alan, deneyim ve yetkinliklerinizi göz önünde bulundurarak iş hayatınızda yol haritanızı ve size özel iş arama tekniklerinin belirlendiği bir çalışma sunuyoruz. Size özel hazırlanan bu yol haritası sayesinde kariyer hedefiniz doğrultusunda doğru platformlarda ve doğru şekilde yer almanızı sağlıyor ve iş arama sürecinizi belirlenen hedef doğrultusunda bilinçli bir şekilde yönetme imkânı sunuyoruz.

İşveren Markası Danışmanlığı
İşveren Markası Danışmanlığı

Bilişim sektöründe yeteneği bulmanın ve elinde tutmanın her zamankinden daha zor olmaya başladığı bu günlerde firmaların İnsan Kaynakları alanında başlattığı çalışmaların başında “İşveren Markası” oluşturma çalışmaları geliyor. Günümüzde artık işveren olarak farklılaşmanın ve öne çıkmanın, böylelikle de nitelikli insan gücünün dikkatini çekmenin yolu şüphesiz ki güçlü bir işveren markası yaratmaktan geçiyor.

Back To Top
Close search
Ara