Bilişim sektöründe faaliyet gösteren firmalardaki mevcut İnsan Kaynakları uygulamalarını kapsamlı bir şekilde gözden geçiriyor ve ihtiyaçlar belirlendikten sonra kuruma özel oluşturduğumuz stratejik plan dahilinde birçok konuda profesyonel danışmanlık hizmeti sunuyoruz.

 

Günümüzün, özellikle IT sektöründe, en büyük aday veri tabanına sahip profesyonel ağı olan LinkedIn konusunda uzman olan teknik işe alım danışmanlarımızla firmanızın ihtiyaç duyduğu yeteneği profesyonel bir bakış açısı ile en doğru şekilde analiz ederek geniş aday havuzumuz üzerinden titizlikle seçiyor ve sizlere sunuyoruz.

Danışmanlık kapsamında profesyonel CV yazımı ve LinkedIn profil optimizasyonu konularında destek veriyor, doğru iş arama portallerinde yer almanız ve uygun kişilerle iletişim kurmanızı sağlıyor ve başvuru süreçlerinizi nasıl yöneteceğiniz konusunda size kapsamlı bir danışmanlık hizmeti sunuyoruz.

 

İşveren Markanızı oluştururken önce hedef kitlenize dokunabileceğimiz noktaları tespit ediyor ve bu doğrultuda size özel bir kurgu oluşturuyoruz. Bu kurgu çerçevesinde sosyal medya çalışmaları, staj programı hazırlama ve yönetimi, üniversite etkinliklerinde yer alma programları ve kariyer sitelerindeki şirket sayfalarının oluşturulması ve yönetimi gibi konularda kapsamlı hizmetler sunuyoruz.