Yöneticiler için Mülakat Teknikleri Eğitimi

Yöneticilerin mülakat sürecinin her aşamasında yapılması gerekenler ve yapılmaması gerekenler konularında ve farklı mülakat türleri hakkında bilgi sahibi olmaları; mülakat sırasında ya da sonrasında yapılacak olan değerlendirme hatalarının neler olduğu ve bu hatalardan kaçınmak için neler yapılması gerektiğini öğrenmeleri amaçlanır.

İşe Alım Profesyonelleri için Teknik İşe Alım Eğitimi

İşe alım uzmanları ve bu alanda uzmanlaşmak isteyen İK çalışanları için hazırlanan eğitimimizde katılımcıların teknik mülakatların hazırlık süreci, mülakat sırasında ve sonrasında dikkat edilmesi gerekenler ve yapılan hatalar konusunda bilgi sahibi olmaları; teknik adaylar özelinde incelenmesi gereken detayları ve teknik işe alımın püf noktalarını öğrenmeleri amaçlanır.

LinkedIn İşe Alım ve İşveren Markası Yaratma Eğitimi

İşe alım profesyonellerinin açık pozisyonlarına uygun, istediği yetkinliklere sahip adaylara kolayca ulaşmalarının yollarını ve LinkedIn’in işe alım modülü Recruiter aracını daha etkin kullanmayı öğrenmeleri amaçlanır. Ayrıca LinkedIn platformunu kullanarak işveren markası yaratma ve yönetme konularında katılımcıların derinlemesine bilgilendirilmesi sağlanır.