skip to Main Content
Dijital Dönüşüm, İstihdam Oranını Ve Tercihlerini Etkilemeye Devam Ediyor

Dijital Dönüşüm, İstihdam Oranını ve Tercihlerini Etkilemeye Devam Ediyor

Dijital Dönüşüm, İstihdam Oranını ve Tercihlerini Etkilemeye Devam Ediyor

Yıllardır süre gelen üretim ve hizmet sistemleri günümüzde dijital dönüşüm sürecinden geçerek yeni bir yapıya bürünürken hem şirketler hem de ilgi alanının ötesinde meslek tercihi bu yönde olan profesyoneller değişim  hızını  yakalamak ve yeniliklere imza atabilmek adına kendi bünyelerinde iş geliştirme çalışmalarına ağırlık vermektedirler.

Akıllı üretim sistemlerinin; akıllı evler, akıllı şehirler, nesneler ve bireylerin internet ortamını kullanarak kuracağı ekosistemdeki ağın önümüzdeki çeyrek asırda  küresel ticaret hacminin yaklaşık yüzde 46’sını etkileyeceği ön görülüyor. Bu bağlamda teknoloji şirketleri AB ‘de ABD’de ve ülkemizde de endüstriyi dijitalleştirme başlığı altında hizmet ve üretim detaylarını yapılandırırken ağırlık verecekleri noktaları belirlemektedirler. Bunlar arasında en önemli maddelerden biri ‘dijital dönüşümden faydalanmak için iş gücü alanlarını hazır tutmak’ olmaktadır.

Recruit IT uzmanlığı dünya çapında yenilenen teknoloji endüstrisini yakından takip etmekte ve ülkemizde bilişim sektöründe faaliyet gösteren şirketlere nitelikli iş gücü kaynağı sağlarken kendi veri tabanına kolay erişim sağlayarak oluşturmuş olduğu teknik aday havuzundan her departman için uygun profesyonellere hızlı bir şekilde ulaşmakta, seçme ve yerleştirme işlemlerini etkin mülakat yöntemleriyle gerçekleştirmektedir.

Uzman arayışınızda ezber bozan yaklaşımımız ve verimliliğinizin sürdürülebilirliğini destekleyici iş birliğimizden faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bize Ulaşın

Bir cevap yazın

Back To Top
Close search
Ara